Seriál Comeback ke shlédnutí

K radosti všech příznivců trampot pohaslé popové hvězdy Tomi Paciho se jeho příhody opětovně vrací na televizní obrazovky. Ač se to může zdát nemožné, tvůrcům Comebacku se povedl nevídaný kousek a natočili sitkom, který svým zpracováním dokáže bavit diváky neustále a je jedno kolikátá repríza ho již očekává. Tomáš, Ozzák, Iva, Lexa, Saša, Marcelka a Simona jsou zkrátka až příliš osobitými postavami, aby jen tak omrzeli. A o čem že ten Comeback vůbec je? Je asi již jen velice málo lidí, kteří by nevěděli, kam děj seriálu zasadit. Ale pokud by se přeci jen někdo našel, tak v kostce shrnuto, tu máme Tomáše Pacovského alias Tomi Paciho. Ten se svým hitem Vsákneš se do mě jako déšť, zapsal do srdcí nespočtu fanynek.

Avšak doby se mění a sláva je značně pomíjivá. Tomáš tak musí začít řešit problémy běžných smrtelníků. Místo zářivých vystoupení na pódiu se náhle živí prodejem nosičů svých úspěšnějších kolegů. A neznámo proč se slitoval nad svým bratrem a zaměstnal ho u sebe jakožto prodavače. I když v Ozzákově podání jde spíše o agitaci za metalové kapely, než snahu prodávat babičkám jejich oblíbené dechovky. Pro Ozzáka hraje prim jediný hudební styl, za nějž doslova dýchá. Takže pokud v jeho oblíbené hospůdce U jezevce nějaká ženská dokola pouští Tomášův vyčpělý song, tak mu s toho pomalu hrabe. Jaké je tak pro něho překvapení, když se tato ženská objevuje U dvou akordů. Marcelka patří k věrným fanynkám Tomiho a je připravena mu pomoci se zvednout na nohy a snad připravit i nějaký ten comeback.

K dokonalosti seriálu tak již moc neschází a oním posledním článkem je Tomášova dcera Iva a dvojčata od sousedů Lexa se Sašou. Z nich je nejviditelnější Lexa, který je rád středem pozornosti za každou cenu. A pokud si občas neví s něčím rady, tak pospíchá za svým velkým vzorem Ozzákem. Spojení této dvojky tak dává nezapomenutelné skeče, jimiž je Comeback online doslova prolezlí. V rámci seriálu zaměřeného na hudební scénu není ani tak velkým překvapením spousta odkazů na známé osobnosti, s nimiž se můžeme v některých případech i setkat. Tomi se ze své minulosti zná osobně s Karlem Gottem, Stanislavem Hložkem či Helenou Vondráčkovou. Takže pokud patří k vašim oblíbencům, můžete se těšit na jejich epizodní role.